Aktualności

08.11.2020

Partner Anna Krysiak wygrywa arbitraż

Partner adw. Anna Krysiak z adw. Jakubem Żelazkiem wygrali na rzecz Klienta kancelarii znaczącą sprawę w Sądzie Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej.
08.11.2020

Banki w relacjach z konsumentem

Europejski Kongres Finansowy zorganizował dyskusję zatytułowaną Banki – między młotem a hejtem, poświęconą m. in. relacjom banków z konsumentami i działaniom...
04.11.2020

Platforma crowfundingowa – nowy nadzorowany podmiot

To tytuł publikacji w Parkiecie pora dr Róg Dyrda i prof. Wierzbowskiego.
28.10.2020

Komentarz do ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji

Właśnie został opublikowany Komentarz do ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, pod redakcją naukową...
28.10.2020

Nowe podręczniki

Ukazał się właśnie nowy podręcznik Prawo gospodarcze Wolters Kluwer, pod redakcją prof. Gronkiewicz-Waltz i prof. Wierzbowskiego.
28.10.2020

Inwestor a konsument

dziś w Parkiecie ukazał się felieton pióra dr Joanny Róg-Dyrdy i Marka Wierzbowskiego o modelu ochrony konsumenta na rynku finansowym:
19.10.2020

Nasze wystąpienia na ważnych konferencjach

Występowaliśmy w panelach dyskusyjnych na szeregu konferencji – ostatnio były to konferencja organizowana przez Urząd Transportu Kolejowego dotycząca m.in. Certyfikacji bezpieczeństwa w projekcie ustawy o zmianie ustawy o transporcie kolejowym...
19.10.2020

Konsultacje zmian w KSH

Nasza Kancelaria była zaproszona przez wicepremiera Sasina do oceny proponowanych zmian w kodeksie spółek handlowych. Nasza ocena spotkała się ze znaczącym zainteresowaniem członków komisji przygotowującej projekt, a także mediów.
12.10.2020

Nasz udział w konferencji poświęconej ustawie o transporcie kolejowym

Prof. Wierzbowski był jednym z mówców na konferencji, która miała miejsce w Urzędzie Transportu Kolejowego poświęconej Prawu kolejowemu- legislacja, regulacja i bezpieczeństwo.
06.10.2020

Adwokat Mariusz Rypina doktorem nauk prawych

Dzisiaj Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Prawne Uniwersytetu Warszawskiego nadała mec. Mariuszowi Rypinie stopień doktora nauk prawnych.